Відтепер автовласникам не варто переживати за чистоту своїх автомобілів. Про це подбає сучасна автомийка TopClean, яка працює в Житомирі. Це місце, де кожен брудний автомобіль стає чистим і привабливим, а клієнт – задоволеним.

TopClean — найбільша авто мийка самообслуговування у місті. Тут працює 8 постів для миття автомобілів,та5 постів для пилососів та прибирання салону.

TopClean пропонує для Вашого автомобіля:

  • Очисник комах — ефективна автохімія проти органіки (комах і мух)
  • Піна — основний засіб проти бруду (наносити на сухе авто)~2хв
  • Очисник — суміш піни з водою, яка подається під тиском для додаткової обробки автомобіля
  • Вода холодна — для змивання піни та очисників
  • Вода тепла
  • Віск — для обробки вже чистого то кузова автомобіля (витісняє воду)~1.5-2хв

615eecbb5228b original w859 h569 - Житомиряни цілодобово можуть скористатись послугами нової та сучасної автомийки самообслуговування TopClean

Слід акцентувати увагу на тому, що саме на нашій автомийці можна скористатись, теплою водою, що особливо актуально в осінній та зимовий періоди.

Не потрібно поспішати, щоб встигнути все за лічені хвилини. Тут можна зробити паузу між процедурами для якісного та ефективного миття.Отримуєте картку клієнта, поповнюєте її, і якщо кошти залишилися, можна використати в наступні рази.

На автомийці TopClean діє система бонусів при поповненні через карткову систему, при поповненні на 100 грн отримуєте 10 % кешбеку, а при поповненні на 200 грн — 15%. Кошти миттєво зараховуються на вашу картку клієнта.

У TopClean використовують лише професійну автохімію від оригінального постачальника, без домішок та розведення водою, адже якість обслуговування тут на першому місці.

Автолюбителі зможуть скористатись і послугами з чистки салону, зокрема пилососом та обдувами повітрям.

615eecd12c4a4 original w859 h569 - Житомиряни цілодобово можуть скористатись послугами нової та сучасної автомийки самообслуговування TopClean

Площа автомийки досить велика і не доведеться довго стояти в черзі. Для клієнтів є зручний паркінг, а ціна всіх приємно здивує.

Ще одна перевага автомийки TopClean – графік роботи: працюємо цілодобово, без вихідних та за будь-якої погоди. Діє знижка на послуги у нічний час. З 00:00 до 06:00 знижка – 30%.

Наша адреса: вул. Отаманів Соколовських, 4. Раніше – вул. Генерала Потапова, біля Еко Маркету, як їхати в МЕТРО.

Вашій машинці сподобається, заїжджайте.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram