2017 11 27trc w440 h290 - Житомиряни вдвічі довше їхали до Києва через автомобілі, які рухалися по трасі зі швидкістю 40 км/год

Ввечері, 26 листопада, на трасі від Коростишева і майже до самого Києва житомиряни їхали маршруткою вдвічі довше, ніж зазвичай.

Про це Житомир.info розповіла читачка, яка їхала з Житомира до столиці.

«Дуже повільно рухались майже від Коростишева, і ось під Милою (село на трасі Київ-Чоп в Києво-Святошинському районі – ред.) зрозуміли, чому. На дорозі були якісь три машини на донецьких і начебто польських номерах (зі слів водія), з прапорами Правого сектору і батальйону «Донбас», і патрульна поліція їх зупиняла. Три машини поліції намагалися це зробити по дорозі, на трасі, а потім ми побачили наряд в повній екіпіровці, схоже, що планували перекривати дорогу. І під самим Києвом поліція – кілька машин і бусів, їх чекали», — розповіла житомирянка Олена.

У прес-службі патрульної поліції Житомир.info розповіли, що декілька машин на трасі Київ-Чоп у двох рядах рухалися зі швидкістю до 40 км/год.

«Вчора «айдарівці» вирішили привернути до себе увагу, таким чином рухалися в двох смугах, в напрямку Києва, зі швидкістю 20-40 км/год, як наслідок утворився такий затор. Патрульні поліцейські їх зупинили, поспілкувалися, після чого вони продовжили рух з нормальною швидкістю. Обійшлося без конфліктів та сутичок», — розповів речник патрульної поліції Житомира Ігор Іванюк.

Також, як зазначають на сайті МВС України, цього дня в Києві та в Житомирській області поліція затримала екс-добровольців батальйону «Донбас», підозрюваних у розбійному нападі.

Як повідомляв Житомир.info, 25 листопада на трасі Київ-Житомир багатотонна фура перекинулася і перегородила дорогу в напрямку Житомира.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram