Через місяць після старту сезону фонтанів у Житомирі, який розпочався у місті 1 травня, нарешті запрацював фонтан і на пішохідній Михайлівській.

Відео, на якому діти та дорослі розважаються у фонтані на Михайлівській, з підписом «Життя б’є ключем!» опублікував 8 червня на своїй сторінці у соцмережі мер Житомира Сергій Сухомлин.

Нагадаємо, 5 червня міська рада попереджала житомирян про хлорування води у фонтані на Михайлівській. Цьому передавали пусконалагоджуальні роботи, які проводились наприкінці травня. Тоді повідомлялось, що запустять фонтан після підписання договору з «Житомиробленерго».

Як повідомляв Житомир.info, фонтан на Михайлівській почали монтувати в липні, а запустили в тестовому режимі 5 жовтня 2017 року. Офіційно фонтан відкрили 21 квітня 2018. У травні 2018 фонтан закривали на ремонт, і 9 червня він знову запрацював. Мер Житомира скаржився, що городяни засовують у форсунки палки, пробки, обгортки від морозива та інше сміття. 25 червня 2018 фонтан оглянув італійський меценат Вірджініо Фіданца, який профінансував його будівництво.

З 1 травня 2019 в Житомирі традиційно розпочався сезон фонтанів. У місті запустили всі фонтани, крім фонтану на пішохідній Михайлівській.

Житомир.info

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - Житомиряни відкрили сезон купання у фонтані на Михайлівській


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram