605b6692f500f29df7005304463f0541 preview w440 h290 - Житомирянка намагалася продати речі через Інтернет, назвала шахраям реквізити картки та втратила 65 тис. грн

Житомирянка хотіла продати через Інтернет дитячі речі, натомість втратила 65 тисяч власних коштів, назвавши невідомим реквізити власної банківської картки. Ще четверо жителів міста втратили гроші з рахунків, повіривши «працівникам служби безпеки банку».

Про нові випадки шахрайства 17 вересня повідомила пресслужба ГУНП у Житомирській області.

Так, упродовж останнього тижня до поліції звернулись більше десятка житомирян із заявами про ошуканства. У більшості випадків потерпілі купували/продавали речі через відомі ресурси або «розблоковували» банківські картки. Натомість втрачали власні заощадження.

«37-річна житомирянка залишила свій номер телефону під оголошенням про продаж дитячих речей на відповідному Інтернет-сайті. Банальна розмова із потенційним покупцем завершилась для жінки втратою майже 65 тисяч гривень заощаджень. Заявниця назвала реквізити картки, за допомогою яких ошуканці і отримали доступ до її банківських ресурсів», – йдеться у повідомленні.

Ще двоє жителів обласного центру продавали автомобільні запчастини і теж після розмов з «покупцями» позбулися коштів на своїх рахунках.

До речі, усі троє користувались одним і тим же найбільш поширеним у нас Інтернет-ресурсом з продажу товарів.

Ще четверо житомирян повірили телефонним співрозмовникам, які назвалися працівниками служби безпеки банку. Довірившись незнайомцям, назвали реквізити карток та інші конфіденційні відомості, які дали доступ стороннім до їх рахунків. У результаті сумарно майже 50 тисяч гривень потрапило у кишені шахраїв.

Як повідомляв Житомир.info, 7 вересня 2021 року до поліції звернувся житель Житомирського району із заявою про шахрайство. Чоловік мав намір придбати автомобіль, тож, натрапивши в Інтернеті на підходящу пропозицію, перерахував «продавцеві» понад 155 тисяч гривень, однак машини так і не отримав.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram