3af2aad0bffc76a0d28d13eef37a176a preview w440 h290 - ЖК «Полісся 2» влаштував свято для малечі обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Сонячний дім»

Напередодні новорічних та різдвяних свят в Житомирському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей «Сонячний дім» відбулося незабутнє свято для малюків, яке організували представники житлового комплексу «Полісся 2».

У комунальній установі на реабілітації перебуває 50 дітей, цілодобово за ними слідкують вихователі, медики та психологи. Аби вихованцям центру соціально-психологічної реабілітації запам’ятались новорічні свята, представники ЖК «Полісся 2» запросили до них у гості казкових героїв. Вже на самому початку заходу в залі запанували новорічний дух дива і магія свята, адже до дітей, крім діда Мороза, завітали герої мультфільму «Крижане серце»: Ельза, Анна та їх сніговий друг Олаф.

Конкурси, пісні, танці та новорічні сюрпризи подарували дітям частинку свята – переконані представники жилого комплексу «Полісся 2».

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - ЖК «Полісся 2» влаштував свято для малечі обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Сонячний дім»

«Напередодні новорічних та різдвяних свят хочеться подарувати дітям тепло, посмішку і радість. І звичайно, подарунки. Наша будівельна компанія будує в багатьох містах України, і ми скрізь намагаємося займати активну соціальну позицію. У Житомирі вперше проводимо такий захід, але плануємо зробити це традицією, і не тільки на новорічні свята», – запевнила Тетяна Швець.

На завершення заходу представники ЖК «Полісся2» привітали усіх із новорічними святами та вручили діткам солодкі подарунки.


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram