Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання-2021 завершилася 15 червня. Останнім був іспит з географії.

За даними Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти, явка на ЗНО з географії у Житомирській області становила 68,9%: було зареєстровано 6044 учасники, брали участь 4164, не з’явилися 1880 осіб.

60cc4ace9456f original w859 h569 - ЗНО-2021 завершилося географією, у Житомирській області до останнього іспиту не допустили двох учасників

Скріншот із сайту Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти

Як розповів Житомир.info Микола Сюравчик, уповноважена особа Українського центру оцінювання якості освіти, в Житомирській області іспит з географії пройшов без порушень. Разом з тим, у Коростені до тестування не допустили двох учасників, оскільки виявили у них підвищення температури тіла.

Нагадаємо, під час зовнішнього незалежного оцінювання з математики та української мови і літератури, яке відбулося 28 травня, у Житомирській області виявили 5 порушників, їх відсторонили від тестувань. Одного учасника не допустили через підвищену температуру.

Як повідомляв Житомир.info, основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання-2021 стартувала 21 травня. Першим був іспит з хімії, на нього зареєструвалося 423 учасники з Житомирської області.

Графік основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання-2021 – тут

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram