5242ce0f8b8118f13af172adce597b72 preview w440 h290 - Звільнений керівник Житомирської райдержадміністрації збирається стати заступником Бунечка

Звільнений голова Житомирської райдержадміністрації Юрій Денисовець очікує призначення на посаду заступника голови ОДА.

Про це 28 вересня сам Денисовець сказав в коментарі Житомир.info.

«Є погодження Кабінету міністрів про призначення мене відповідно до подання голови обласної адміністрації на посаду заступника голови обласної державної адміністрації. З приводу розподілу обов’язків у нас є напрацювання, але я хотів би, щоб спершу відбулося призначення, щоб не дезінформувати», – зазначив Юрій Денисовець.

Нагадаємо, розпорядженням від 28 вересня 2021 року президент Володимир Зеленський звільнив Юрія Денисовця з посади голови Житомирської райдержадміністрації, де він працював з лютого 2021 року.

Як повідомляв Житомир.info, відповідно до затвердженого 2 лютого 2021 року розподілу обов’язків, у голови ОДА Віталія Бунечка є п’ять заступників: перший заступник (цю посаду займає Наталія Остапченко), два заступники (Віктор Градівський, Юрій Оханський, заступник з питань взаємодії з правоохоронними органами (Олександр Федько) і заступник з питань цифрового розвитку, цифрової трансформації і цифровізації (вакантна посада).

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram